gospodarstwo agroturystyczne

Nasz dom położony jest na Warmii tuż nad niewielkim jeziorem w miejscowości Zerbuń. Jesteśmy zatopieni w otaczającej nas przyrodzie – łąki, lasy, pola, rozlewiska – natura w czystej postaci. Cisza i spokój nabierają tutaj innego wymiaru. Cisza jest ciszą, a spokój spokojem. W domu znajduje się 10 pokoi gościnnych, posiłki spożywamy w duży słonecznym pokoju jadalnianym z przepięknym widokiem na łąkę.

Popołudnia spędzamy nad jeziorem. Spacerujemy i cieszymy oko tym, co nas otacza, a wieczorem lubimy posiedzieć przy ognisku i pogapić się w rozgwieżdżone niebo. W jesienne i zimowe wieczory w kominku wesoło trzaska ogień, a my rozprawiamy o życiu, raczymy się dobrymi trunkami a czasem gramy w karty.

Częścią naszego domu na Warmii jest zagroda szkockich krów – Highland. Stado składa się krów, byków i cielaczków o różnym umaszczeniu. Są bardzo ruchliwe, ale mimo swojego temperamentu i długich rogów, dających im na pozór groźny wygląd, są bardzo łagodne.

Nasze krowy zamieszkują 60 hektarów pięknych łąk i lasów, żyją w otoczeniu malowniczego rozlewiska. Są bardzo przyjazne – lubią ludzi, a za kromkę chleba dadzą się obłaskawić. Stado można zobaczyć z bliska, dla naszych Gości organizujemy Highland Safari po terenie, który zamieszkują urocze krowy.

Wszystkie dania, którymi dzielimy się z Gośćmi powstają w naszej kuchni, którą “zawiaduje” Magda. Słuchamy natury, która nas otacza i rytmu zmieniających się pór roku. Lubimy tradycyjną kuchnię polską bazującą na regionalnych i sezonowych produktach.

Sami pieczemy chleb na śniadania i kolacje, produkujemy wędliny i wędzimy ryby. Wybieramy produkty wysokiej jakość, aby wydobyć smak i aromat, który ucieszy Gości zasiadających przy stole.

Zachęcamy Was do przywitania lata w naszym domu gościnnym nad jeziorem Zerbuń. Nasz dom Highland Warmia jest zatopiony w otaczającej nas przyrodzie – łąki, lasy, pola, rozlewiska – natura w czystej postaci. Cisza i spokój nabierają tutaj innego wymiaru. Cisza jest ciszą, a spokój spokojem.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową i niepowtarzalną ofertę.

gospodarstwo agroturystyczne